KONST / Litografier / Färglitografi 14378273
nr 1437 8273
Olle Skagerfors
(1920-1997)
Färglitografi, Olle Skagerfors (1920-1997), självporträtt. Signerad, numrerad 87/90, daterad 1984, yttermått inklusive ram: 66x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:04:53
800 kr
900 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)